top of page

Adas Dag Evi

Dağlar ve çam ağaçlarıyla çevrili ahşap bir binada yer alan Klaskur Adaş Dağ Evi & Restaurant, Artvin'in, Borçka İlçesi'nde yer almaktadır. Ortak bir TV salonu sunulmaktadır. Konaklama tesisi genelinde Wi-Fi ücretsizdir.

Küçük bir nehir de dahil olmak üzere panoramik manzaralara sahip geniş balkon bulunmaktadır. Talep üzerine çeşitli yürüyüş faaliyetleri düzenlenmektedir.

Adaş Dağ Evi ahşap odalarında orman, dağ ve küçük nehir manzaralı bir balkon yer alır. Özel banyolarda duş ve terlikler mevcuttur. Geleneksel tarzda ocakla ısıtma ve sıcak su 24 saat sağlanır.

Günlük kahvaltı yerel olarak üretilen malzemeler ve bahçeden organik ürünler ile servis edilir. Konuklar, akşam yemeği için geleneksel içecekler eşliğinde geleneksel Karadeniz yemeklerini tadabilirler. Öğle yemeği de istek üzerine sağlanmaktadır.

Otelin resepsiyonu 24 saat açıktır. Otel bünyesinde ücretsiz otopark bulunmaktadır. Konuklar, balıkçılığın yanı sıra ormanda meyve, yabani çilek ve çam reçinesi toplamayı deneyebilirler.

Borçka'nın merkezi tesise 10 km uzaklıktadır. Gürcistan'ın Batum Havalimanı 50 km uzaklıktadır ve havaalanı servisi istek üzerine sağlanmaktadır. 

bottom of page